Hotele pięciogwiazdkowe w Polsce 5*****

Hoteli pięciogwiazdkowych z noclegami oferowanymi online przez znane, popularne i renomowane serwisy rezerwacyjne mamy obecnie w Polsce tylko 64. Pełna lista wszystkich hoteli 5 gwiazdkowych w Polsce ***** zawiera krótkie info na ich temat oraz możliwość zabookowania pokoi przez internet. Oferty online to niższe ceny i częstsze promocje.

Na Mazowszu tylko w Warszawie znajdują się hotele pięciogwiazdkowe. W Małopolsce natomiast takie obiekty hotelowe znajdują się w Krakowie, Zakopanem, Szczawnicy i Gródku Nad Dunajcem. Na Pomorzu hotele z 5 gwiazdkami znajdują się w Gdańsku, Sopocie, Ustce i w Ciekocinku. Dolny Śląsk ma swoje hotele pięciogwiazdkowe we Wrocławiu, w Polanicy-Zdroju i w Piechowicach.

Wielkopolskie hotele pięciogwiazdkowe to tylko i wyłącznie Poznań. Na Ziemii Łódzkiej natomiast nie ma ani jednego obiektu hotelowego z 5 gwiazdkami. Pięciogwiazdkowe Zachodnie Pomorze to oczywiści uzdrowiskowy kurort nadmorski Kołobrzeg oraz Koszalin i Dźwirzyno. Na Kujawach tylko w Bydgoszczy znajduje się hotel o najwyższym standardzie.

Na Lubelszczyźnie znajduje się tylko jeden obiekt 5 gwiazdkowy w Lublinie. Górny Śląsk ma swoje obiekty najwyższej klasy w Katowicach, Tychach i w Ustroniu. Na Podlasiu, niestety, nie znajdziemy ani jednego hotelowego obiektu pięciogwiazdkowego. Ziemia Świętokrzyska posiada tylko jeden taki hotel w Kielcach.

Pałac w Sulisławiu to jedyny pięciogwiazdkowy obiekt na Opolszczyźnie. Natomiast na Ziemii Lubuskiej nie ma takiego hotelu ani jednego. Podkarpacie ma tylko jeden hotel z 5 gwiazdkami w Rzeszowie. Warmia i Mazury to pięciogwiazdkowe hotele w Olsztynie, Mikołajkach i w Wysokiej Wsi.

Warszawa i Kraków to polskie miasta z największą liczbą obiektów hotelowych (hoteli i apartamentów) o standardzie pięciogwiazdkowym. W następnej kolejności pod względem ilości hoteli 5 gwiazdkowych są miasta: Wrocław, Gdańsk i Poznań. Do tego należy dodać nadmorskie kurorty Sopot i Kołobrzeg oraz górski kurort Zakopane.

Hotele 5 gwiazdkowe to obiekty luksusowe o najwyższym standardzie. Ekskluzywne wnętrza oraz obsługa hotelowa na wysokim poziomie powodują, że każdy chciałby zamieszkać w hotelu pięciogwiazdkowym. Obecnie, dzięki dużej konkurencji na rynku oraz wyszukiwarkom oferującym pokoje w promocjach, trafinie na ofertę w przystęnej cenie jest coraz łatwiejsze. Wystarczy tylko chwilę poszukać.